Bezpečnostní specializace: Showbussines - security a pořadatelská služba

Na klíč zajistíme veškerá bezpečnostní opatření v oblasti showbusinessu (od malých až po největší akce svého druhu). Již v roce 1996 jsme získali naprosto bezkonkurenční zakázku na trhu a úspěšně zajistili na klíč ojedinělý projekt ,,KING OF POP" celou přípravu a následné koncertní vystoupení Michaela Jacksona v Praze, včetně spolupráce na zajištění jeho osobní ochrany /zajistili jsme více než 600 pracovníků/. Téměř 13-letá spolupráce nejen s fy Parák a fa. Interconcerts má za následek dnes již nepočitatelné množství úspěšně zrealizovaných menších i těch největších akcí jak na našem území, tak i na Slovensku … Právě z tohoto důvodu jsme se stali naprosto stálým v mnoha ohledech ojedinělým bezpečnostním a pořadatelským servisem právě pro realizaci a zajišťování podobných akcí velkého rozsahu a významu. Z poslední doby určitě stojí za zmínku hokejová domácí utkání HC SPARTA PRAHA a.s., koncerty Paula McCartneyho, Lennyho Krawitze, Stinga, vystoupení Davida Copperfielda, Rammstein a mnoha, mnoha dalších umělců.

Fyzická ochrana a ostraha osob:

V.I.P. - přední političtí činitelé, bankéři, podnikatelé, průmyslníci, hvězdy nejen světového, ale i domácího Showbussinesu. Naši pracovníci mají vše co mají mít: výbornou kondici pramenící z různorodého a pestrého tréninku. Vyvážený fyzický i psychický stav, letitou praxi v oboru, pohotovost, rychlost, znalost místního prostředí, týmovou sehranost s kontrolovanou individualitou, taktickou, bojovou i střeleckou průpravu. Jsou případně schopni i komunikace v anglickém jazyce, což ovšem zvyšuje nákladnost celé operace. V každém ohledu dbáme na kvalitu a bezpečnost zajišťované osoby či osob.

Samozřejmostí je vybavení komunikační technikou Motorola, Kenwood spolu s příslušenstvím švýcarského výrobce CeoTronics. Komunikační techniku máme pouze pro vlastní potřebu. Nedílnou součástí naší práce je i vysoké právní vědomí a mnohé další aspekty nutné k výkonu mnoha-úrovňové osobní ochrany.

Kulturně společenské a sportovní akce:

Bezpečnostní opatření při příležitosti pořádání rautů, banketů, módních přehlídek i široké škály dalších akcí, vč. sportovních podniků, a to i na bázi pořadatelské služby. I zde můžeme nabídnout profesionální služby v oblasti navigace, monitorování prostor klienta pracovníky v obleku s komunikací v angličtině. Osazení přístupových vchodů a dalších cíleně chráněných míst kontrolními pracovníky. Decentní bezpečnostní a kontrolní dohled nad děním v prostorách akce. Možnost využití Supervize - fyzického kontrolního propouštěcího systému (přesné počty platících, pozvaných návštěvníků apod.) Vhodné pro malé i velké akce. K dispozici komunikační technika, kontrolní technika, detektory kovů a v neposlední řadě možnosti blokačních mobilních systémů, zábran či nášlapných bariér v různých podobách vč. UV kontrol pravosti vstupenek, identifikačních stripů, zajištění provozu šaten atp... Jsme schopni zprostředkovaně zajistit i V.I.P. stany, catering, sanitní vůz s lékařem a mnoho dalších užitečných služeb. Více na www.stany-vip.cz.

Fyzická ochrana a ostraha objektů*:

Stálé zabezpečení objektů z hlediska požadované kvality a odpovědnosti, provádíme pouze v nejvyšší cenové hladině a pouze v rámci námi navrženého projektu Vždy spojeno s fyzickým dohledem ne PCO.

* pouze na území hl. města Prahy

(c) 2005 - 2017 V.I.P. Security Services